Język hiszpański

Poznaj ofertę kursów języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży

Nivel 0

Curso básico

Dla klas 1 i 2

75 minut

2x tygodniu

Kurs dla dzieci, które dopiero uczą się pisać

Opis Kursu

Kurs dla uczniów klas 1 i 2 szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 75 minut. Na zajęciach pracujemy z książką na zmianę z grami interaktywnymi, planszówkami i innymi grami aktywizującymi. Dzieci dużo słuchają, śpiewają, wykonują projekty językowe. Uczniowie uczą się przez zabawę, nauczyciel umiejętnie wykorzystuje to aby osiągały szybkie efekty i wykorzystywały swoje umiejętności w praktyce – w dialogach i do prostych opisów miejsc czy ludzi.

Opłata

miesięcznie semestralnie
200 zł 950 zł

Nivel 1

Curso intensivo

3-6 klasa

90 minut

2x tygodniu

Autorskie podręczniki El Primer Paso

Opis Kursu

Kurs dla uczniów klas 3-6 szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Na zajęciach pracujemy z naszą autorską książką El Primer Paso i podręcznikiem opracowanym przez Instituto Cervantes, które przeplatamy z grami interaktywnymi, planszówkami i innymi grami aktywizującymi. Jest to fantastyczny start dla uczniów, klas 3-6, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim. Dzieci uczą się przez zabawę, nauczyciel umiejętnie wykorzystuje to aby osiągały szybkie efekty i wykorzystywały swoje umiejętności w praktyce – w dialogach. Na zajęciach stawiamy duży nacisk na KOMUNIKACJĘ 

Opłata

miesięcznie semestralnie
220 zł 1050 zł

Nivel 2 – A1

Curso intensivo

4-7 klasa

90 minut

2x tygodniu

Autorskie podręczniki El Segundo Paso

Opis Kursu

Kurs dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Na zajęciach pracujemy z naszą autorską książką El Segundo Paso oraz podręcznikiem opracowanym przez Instituto Cervantes badź wydawnictwa Editnos ( w zależności od zaawansowania dzieci). Naukę przeplatamy z grami interaktywnymi, planszówkami i innymi grami aktywizującymi. Jest to kurs przygotowujący do egzaminu A1, skierowany do uczniów, którzy mają dobre podstawy języka. Nauczyciel prowadzący grupę umiejętnie wykorzystuje gry językowe, aby uczniowie osiągali szybkie efekty i wykorzystywali swoje umiejętności w praktyce – w dialogach. Na zajęciach stawiamy duży nacisk na KOMUNIKACJĘ.

Opłata

miesięcznie semestralnie
230 zł 1100 zł

Nivel 3

Curso intensivo

5-8 klasa

90 minut

2x tygodniu

Autorski podręcznik El Tercer Paso

Opis Kursu

Kurs dla uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Na zajęciach pracujemy z naszą autorską książką El Tercer Paso i podręcznikiem opracowanym przez Instituto Cervantes badź wydawnictwa Editnos ( w zależności od zaawansowania dzieci). Naukę przeplatamy z grami interaktywnymi, planszówkami i innymi grami aktywizującymi. Jest to kurs skierowany do uczniów, którzy mają dobrą podstawę języka: leksykalną i gramatyczną. Nauczyciel prowadzący grupę umiejętnie wykorzystuje gry językowe, aby uczniowie osiągali szybkie efekty i wykorzystywali swoje umiejętności w praktyce – w dialogach. Na zajęciach stawiamy duży nacisk na KOMUNIKACJĘ.

Opłata

miesięcznie semestralnie
230 zł 1100 zł

Nivel 4 – A2

Curso intensivo

DELE A2

90 minut

2x tygodniu

Opis Kursu

Kurs dla uczniów klas 6 szkoły podstawowej bądź uczniów szkół średnich. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Na zajęciach pracujemy z naszą autorską książką El Tercer Paso i podręcznikiem opracowanym przez Instituto Cervantes badź wydawnictwa Editnos ( w zależności od zaawansowania dzieci). Naukę przeplatamy z grami interaktywnymi, planszówkami i innymi grami aktywizującymi. Kurs przygotowuje do egzaminu na poziomie A2, jest skierowany do uczniów, którzy mają dobrą podstawę języka: leksykalną i gramatyczną. Nauczyciel prowadzący grupę umiejętnie wykorzystuje gry językowe, aby uczniowie osiągali szybkie efekty i wykorzystywali swoje umiejętności w praktyce – w dialogach. Na zajęciach stawiamy duży nacisk na KOMUNIKACJĘ.

Opłata

miesięcznie semestralnie
240 zł 1150 zł

Nivel 5

Curso intensivo

DELE B1

90 minut

2x tygodniu

Opis Kursu

Kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych, przygotowujących się do egzaminu DELE B1 bądź egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut. Na zajęciach pracujemy z naszymi autorskimi ambitnymi materiałami oraz repetytorium i testami DELE B1. Naukę przeplatamy grami interaktywnymi, planszówkami i aktywizującymi ćwiczeniami. Kurs jest skierowany do uczniów, którzy mają dobrą podstawę języka: leksykalną i gramatyczną. Nauczyciel prowadzący grupę umiejętnie wykorzystuje gry językowe, aby uczniowie osiągali szybkie efekty i wykorzystywali swoje umiejętności w praktyce – w dialogach i w kompleksowych opisach. Na zajęciach stawiamy duży nacisk na KOMUNIKACJĘ.

Opłata

miesięcznie semestralnie
240 zł 1150 zł

Jeśli masz do nas pytania, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde z nich. 

Uczymy w różnym lokalizacjach w Rzeszowie, Wrocławiu i online

szkoła

Saska 17,
35-630 Rzeszów

Godziny pracy

8 - 19